VISS NEPIECIEŠAMAIS DĀRZA VIRTUVEI

BULL piedāvā visdažādākos iebūvējamos āra virtuvju elementus - funkcionālus moduļus

jebkuru Jūsu nepieciešamību realizācijai

Sānu degļi

Dubultais sānu deglis

Labi izstrādāts papildus komponents, kas lieliski papildinās jūsu Bull Grill virtuves konfigurācijai. Vāriet makaronus un sautējiet mērci vienlaikus. Bull BBQ sānu deglis dos neierobežotas papildu iespējas jūsu virtuvei. Iebūvēts divpusējs deglis ar 7kW  jaudu.

SĀNU DEGLIS 

Labi izstrādāts papildus komponents, kas lieliski papildinās jūsu Bull Grill virtuves konfigurācijai. Vāriet makaronus vai sautējiet mērci. Bull BBQ sānu deglis dos neierobežotas papildu iespējas jūsu virtuvei. Nerūsējošā tērauda restīte.

SĀNU DEGLIS - 1 virsma

Labi izstrādāts papildus komponents, kas lieliski papildinās jūsu Bull Grill virtuves konfigurācijai. Vāriet makaronus vai sautējiet mērci. Bull BBQ sānu deglis dos neierobežotas papildu iespējas jūsu virtuvei. Vadība iebuvēta virsmā, nerūsējošā tērauda restīte.

Atvilknes

Nerūsējoša tērauda Standarta atvilkne

Bull BBQ āra virtuves nerūsējošā tērauda atvilkne ir pasūtāma kopā ar virtuvi, kuru esat izvēlējušies. Par komplektāciju ludzu sazinieties ar mums!

Nerūsējoša tērauda Lielā atvilkne

Bull BBQ āra virtuves nerūsējošā tērauda atvilkne ir pasūtāma kopā ar virtuvi, kuru esat izvēlējušies. Par komplektāciju ludzu sazinieties ar mums!

Nerūsējoša tērauda atvilkne ar sildīšanas funkciju

Bull BBQ āra virtuves nerūsējošā tērauda atvilkne ar sildīšanu ir pasūtāma kopā ar virtuvi, kuru esat izvēlējušies. Par komplektāciju ludzu sazinieties ar mums!

Nerūsējoša tērauda atvilkne ar atkritumu spaini

Bull BBQ āra virtuves nerūsējošā tērauda atvilkne ar 45l atkritumu spaini ir pasūtāma kopā ar virtuvi, kuru esat izvēlējušies. Par komplektāciju ludzu sazinieties ar mums!

Ledusskapji

Bull augstākās klases 2 atvilkņu āra ledusskapis

IPX4 vērtējums. Iztur galējos laika apstākļus. UV-droša nerūsējošā tērauda ražošana.

Ledusskapis - nerūsējošā tērauda priekšējais panelis

Palieciet vēsumā "ir ne tikai lielisks padoms dzīvošanai: tā ir absolūta mantra ēdiena gatavošanai: tā ir īsta kulinārijas katastrofa, kad jūsu sastāvdaļas sabojājas. Lai jūsu sastāvdaļas un dzērieni būtu svaigi, ir nepieciešama dzesēšana, tāpēc šī nerūsējošā tērauda ledusskapis no Bull BBQ ir obligāta nepieciešamība ikvienam mājas pagalma izklaidētājam. Ledusskapis ir ietilpīgs, un tajā ir 130 litri vietas garšvielu uzglabāšanai: dzērieni: alus un sastāvdaļas. Šis ledusskapis ir aprīkots ar pilna diapazona temperatūras kontroli. Estētiski jutīgajiem: Ledusskapim ir pievilcīgas nerūsējošā tērauda durvis ar melnu apdari: kas jūsu terases salai vai klājam pievienos greznu piezīmi.

Augstākās klases komerciāla āra ledusskapja sērija ll

IPX4 vērtējums. Iztur ekstrēmus laika apstākļus. UV-droša nerūsējošā tērauda ražošana.

Bull BBQ izlejamā alus sistēma ar dzesētāju

Bull BBQ izlejamā alus sistēma ar dzesētāju

Āra virtuve alus mīļotājiem vienkārši nav pilnīga bez izlejamā alus sistēmas. Ar BULL Outdoor Regegator jūs varat izmantot savu izlejamā alus valdzinājumu lbrīvā dabā. BULL Kegorator, kas izgatavots no augstas kvalitātes 304 nerūsējošā tērauda, izturēs visu, ko māte daba spēj radīt.

Izlietnes

Bull Medium nerūsējošā tērauda Premium izlietne

Bull BBQ āra virtuves nerūsējošā tērauda izlietne Medium ir pasūtāma kopā ar virtuvi, kuru esat izvēlējušies. Par komplektāciju lūdzu sazinieties ar mums!

Bull Large nerūsējošā tērauda Premium izlietne

Bull BBQ āra virtuves nerūsējošā tērauda izlietne Large ir pasūtāma kopā ar virtuvi, kuru esat izvēlējušies. Par komplektāciju lūdzu sazinieties ar mums!

Bull Extra Large nerūsējošā tērauda Premium izlietne

Bull BBQ āra virtuves nerūsējošā tērauda izlietne Extra Large ir pasūtāma kopā ar virtuvi, kuru esat izvēlējušies. Par komplektāciju lūdzu sazinieties ar mums!