VISS BULL DĀRZA VIRTUVEI

BULL piedāvā visdažādākos iebūvējamos āra virtuvju elementus - funkcionālus moduļus

jebkuru Jūsu nepieciešamību realizācijai

Sānu degļi

Dubultais sānu deglis

Labi izstrādāts papildus komponents, kas lieliski papildinās jūsu Bull Grill virtuves konfigurācijai. Vāriet makaronus un sautējiet mērci vienlaikus. Bull BBQ sānu deglis dos neierobežotas papildu iespējas jūsu virtuvei. Iebūvēts divpusējs deglis ar 7kW  jaudu.

Cena ar PVN  940.00 €

SĀNU DEGLIS - Jaunums!

Labi izstrādāts papildus komponents, kas lieliski papildinās jūsu Bull Grill virtuves konfigurācijai. Vāriet makaronus vai sautējiet mērci. Bull BBQ sānu deglis dos neierobežotas papildu iespējas jūsu virtuvei. Nerūsējošā tērauda restīte.

Cena ar PVN  1030.00 €

SĀNU DEGLIS - 1 virsma

Labi izstrādāts papildus komponents, kas lieliski papildinās jūsu Bull Grill virtuves konfigurācijai. Vāriet makaronus vai sautējiet mērci. Bull BBQ sānu deglis dos neierobežotas papildu iespējas jūsu virtuvei. Vadība iebuvēta virsmā, nerūsējošā tērauda restīte.

Cena ar PVN 560.00 €

Atvilknes

Nerūsējoša tērauda Standarta atvilkne

Bull BBQ āra virtuves nerūsējošā tērauda atvilkne ir pasūtāma kopā ar virtuvi, kuru esat izvēlējušies. Par komplektāciju lūdzu sazinieties ar mums!

Cena ar PVN 375.00 €

Nerūsējoša tērauda lielā atvilkne

Bull BBQ āra virtuves nerūsējošā tērauda atvilkne ir pasūtāma kopā ar virtuvi, kuru esat izvēlējušies. Par komplektāciju lūdzu sazinieties ar mums!

Cena ar PVN 510.00 €

Nerūsējoša tērauda atvilkne ar sildīšanas funkciju

Bull BBQ āra virtuves nerūsējošā tērauda atvilkne ar sildīšanu ir pasūtāma kopā ar virtuvi, kuru esat izvēlējušies. Par komplektāciju lūdzu sazinieties ar mums!

Cena ar PVN 1320.00 €

Nerūsējoša tērauda atvilkne ar atkritumu spaini

Bull BBQ āra virtuves nerūsējošā tērauda atvilkne ar 45l atkritumu spaini ir pasūtāma kopā ar virtuvi, kuru esat izvēlējušies. Par komplektāciju lūdzu sazinieties ar mums!

Cena ar PVN 840.00 €

Bull Dubultā nerūsējoša tērauda dubultā atvilkne

Dubultā nerūsējoša tērauda dubultā atvilkne

Bull BBQ āra virtuves nerūsējošā tēraudadivu atvilkņu bloks, kas ir pasūtāms kopā ar virtuvi, kuru esat izvēlējušies. Par komplektāciju lūdzu sazinieties ar mums!

Cena ar PVN 710.00 €

Durvis un atvilknes 

Nerūsējoša tērauda atvilknes un durvis

Bull BBQ āra virtuves nerūsējošā tērauda atvilkne ar sildīšanu ir pasūtāma kopā ar virtuvi, kuru esat izvēlējušies. Par komplektāciju lūdzu sazinieties ar mums!

Cena ar PVN 970.00 €

Nerūsējoša tērauda atvilkne un durvis

Bull BBQ āra virtuves nerūsējošā tērauda lielā vertikālā atvilkne gāzes balonam vai atkritumu spainim un durvīm, ir pasūtāma kopā ar virtuvi, kuru esat izvēlējušies. Par komplektāciju lūdzu sazinieties ar mums!

Cena ar PVN 970.00 €

Bull Dubultā nerūsējoša tērauda dubultā atvilkne

97 cm Nerūsējoša tērauda atvilknes un durvis

Bull BBQ āra virtuves nerūsējošā tērauda divu atvilkņu bloks un durvis, kas ir pasūtāms kopā ar virtuvi, kuru esat izvēlējušies. Paredzēts iebūvētai virtuvei kopā ar 97 cm plato Bull Brahma gāzes grilu. Par komplektāciju lūdzu sazinieties ar mums!

Cena ar PVN 1120.00 €

Ledusskapji

Bull augstākās klases 2 atvilkņu āra ledusskapis

IPX4 vērtējums. Iztur galējos laika apstākļus. UV-droša nerūsējošā tērauda ražošana.

Cena ar PVN 2450.00 €

Ledusskapis - nerūsējošā tērauda priekšējais panelis

Palieciet vēsumā "ir ne tikai lielisks padoms dzīvošanai: tā ir absolūta mantra ēdiena gatavošanai: tā ir īsta kulinārijas katastrofa, kad jūsu sastāvdaļas sabojājas. Lai jūsu sastāvdaļas un dzērieni būtu svaigi, ir nepieciešama dzesēšana, tāpēc šī nerūsējošā tērauda ledusskapis no Bull BBQ ir obligāta nepieciešamība ikvienam mājas pagalma izklaidētājam. Ledusskapis ir ietilpīgs, un tajā ir 130 litri vietas garšvielu uzglabāšanai: dzērieni: alus un sastāvdaļas. Šis ledusskapis ir aprīkots ar pilna diapazona temperatūras kontroli. Estētiski jutīgajiem: Ledusskapim ir pievilcīgas nerūsējošā tērauda durvis ar melnu apdari: kas jūsu terases salai vai klājam pievienos greznu piezīmi.

Cena ar PVN 510.00 €

Augstākās klases komerciāla āra ledusskapja sērija ll

IPX4 vērtējums. Iztur ekstrēmus laika apstākļus. UV-droša nerūsējošā tērauda ražošana.

Cena ar PVN 1930.00 €

Bull BBQ izlejamā alus sistēma ar dzesētāju

Bull BBQ izlejamā alus sistēma ar dzesētāju

Āra virtuve alus mīļotājiem vienkārši nav pilnīga bez izlejamā alus sistēmas. Ar BULL Outdoor Regegator jūs varat izmantot savu izlejamā alus valdzinājumu lbrīvā dabā. BULL Kegorator, kas izgatavots no augstas kvalitātes 304 nerūsējošā tērauda, izturēs visu, ko māte daba spēj radīt.

Cena ar PVN 2900.00 €

Nerūsējošā tērauda durvis

Bull BBQ 76 cm dubultās durvis

Nerūsējošais tērauda stingras un funkcionālas durvis, kas aizver jūsu glabāšanas vietu ar rokturiem, kas atbilst mūsu griliem.

Cena ar PVN 610.00 €

Bull BBQ 97 cm dubultās durvis

Nerūsējošais tērauda stingras un funkcionālas durvis, kas aizver jūsu glabāšanas vietu ar rokturiem, kas atbilst mūsu griliem.

Cena ar PVN 610.00 €

Bull BBQ durvis ar atslēgu

Nerūsējošais tērauda stingras un funkcionālas durvis ar atslēgu, kas aizver jūsu glabāšanas vietu ar rokturiem, kas atbilst mūsu griliem.

Cena ar PVN 375.00 €

Bull BBQ vertikālās durvis

Nerūsējošais tērauda stingras un funkcionālas vertikālās durvis, kas aizver jūsu glabāšanas vietu ar rokturiem, kas atbilst mūsu griliem.

Cena ar PVN 460.00 €

Bull BBQ vertikālās durvis ar ventilāciju

Nerūsējošais tērauda stingras un funkcionālas durvis ar ventilāciju, kas aizver jūsu glabāšanas vietu ar rokturiem, kas atbilst mūsu griliem.

Cena ar PVN 375.00 €

Bull BBQ vertikālās durvis gāzes balonam

Nerūsējošais tērauda stingras un funkcionālas durvis gāzes balona novietnei ar ventilāciju, kas atbilst mūsu griliem.

Cena ar PVN 500.00 €

Izlietnes

Bull Medium nerūsējošā tērauda Premium izlietne

Bull BBQ āra virtuves nerūsējošā tērauda izlietne Medium ir pasūtāma kopā ar virtuvi, kuru esat izvēlējušies. Komplektā krāns. Par jums nepieciešamās virtuves komplektāciju lūdzu sazinieties ar mums!

Iekšējie izlietnes izmēri 33 x 33 x 20 cm

Cena ar PVN 600.00 €

Bull Large nerūsējošā tērauda Premium izlietne

Bull BBQ āra virtuves nerūsējošā tērauda izlietne Large ir pasūtāma kopā ar virtuvi, kuru esat izvēlējušies. Komplektā krāns. Par jums nepieciešamās virtuves komplektāciju lūdzu sazinieties ar mums!

Iekšējie izlietnes izmēri 43 x 36 x 20 cm

Cena ar PVN 700.00 €

Bull Extra Large nerūsējošā tērauda Premium izlietne

Bull BBQ āra virtuves nerūsējošā tērauda izlietne Extra Large ir pasūtāma kopā ar virtuvi, kuru esat izvēlējušies. Komplektā krāns. Par jums nepieciešamās virtuves komplektāciju lūdzu sazinieties ar mums!

Iekšējie izlietnes izmēri 55 x 40 x 20 cm

Cena ar PVN 800.00 €