GĀZES GRILI

BULL premium grili ir jaudas, uzticamības un izcilas kvalitātes iemiesojums.

Vairāk nekā 25 gadus BULL ražo gāzes grilus un grila virtuves komponentes.

BULL PLANCHA

Populārais Bull Plancha ir 57 cm plats 3 degļu nerūsējošā tērauda gāzes grils. Ideāls modelis tiem, kas mazas dārza ballītes. Aprīkots ar keramikas aizmugures degli un 3 jaudīgiem galvenajiem degļiem, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda. 

BULL STEER

Populārais Bull Steer ir 60 cm plats 3 degļu nerūsējošā tērauda gāzes grils. Ideāls modelis tiem, kas mazas dārza ballītes. Aprīkots ar keramikas aizmugures degli un 3 jaudīgiem galvenajiem degļiem, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda. 

BULL OUTLAW

Populārais Bull Outlaw ir 76 cm plats 4 degļu nerūsējošā tērauda gāzes grils. Ideāls modelis tiem, kas mazas dārza ballītes. Aprīkots ar keramikas aizmugures degli un 4 jaudīgiem galvenajiem degļiem, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda. 

BULL LONESTAR

Populārais Bull Lonestar ir 76 cm plats 4 degļu nerūsējošā tērauda gāzes grils. Ideāls modelis tiem, kas mazas dārza ballītes. Aprīkots ar keramikas aizmugures degli un 4 jaudīgiem galvenajiem degļiem, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda. 

BULL ANGUS

Mūsu populārākais modelis. Aprīkots ar keramikas aizmugures degli un 4 galvenajiem degļiem, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Gaļas iesms ir iekļauts komplektā.

BULL RENEGADE

Bull Renegade aprīkots ar keramikas aizmugures degli un 5 galvenajiem degļiem, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda.

BULL BRAHMA

Ideāls modelis tiem, kas rīko plašas dārza ballītes. Aprīkots ar keramikas aizmugures degli un 5 jaudīgiem galvenajiem degļiem, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Gaļas iesms ir iekļauts komplektā.

BULL 
DIABLO

Ideāls modelis tiem, kas rīko plašas dārza ballītes. Aprīkots ar keramikas aizmugures degli un 7 jaudīgiem galvenajiem degļiem, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Gaļas iesms ir iekļauts komplektā.

BULL 7 BURNER

Bull 7 Burner ir ideāls modelis tiem, kas rīko plašas dārza ballītes. Aprīkots ar keramikas aizmugures degli un 7 jaudīgiem galvenajiem degļiem, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Gaļas iesms ir iekļauts komplektā.

Skatīt vairāk

KOKOGĻU GRILS

BISON GRILS

Jaunais Bison kokogļu grils ir izveidots, lai nodrošinātu lielāku grillēšanas veiktspēju. Jaunās ventilācijas sistēmas un starplikas funkcijas ļauj labāk kontrolēt temperatūru ar iespēju regulēt skābekļa plūsmu kurtuvē. Tagad jūs varat iestatīt Bull Bison lēnas un zemas temperatūras grilēšanai vai arī pagrieziet temperatūru uz augšu, lai iegūtu steiku mājas kvalitātes šķipsnu uz jūsu steikiem un karbonādēm. Bison Charcoal Cart ir liela primārā grilēšanas zona un nerūsējošā tērauda sānu plaukti, kas nodrošina daudz vietas ēdiena novietošanai abās grila pusēs.