BULL GĀZES GRILI

BULL premium grili ir jaudas, uzticamības un izcilas kvalitātes iemiesojums.

Vairāk nekā 25 gadus BULL ražo gāzes grilus un grila virtuves komponentes.

BULL PLANCHA GRILS

Populārais Bull Plancha ir 57 cm plats 3 degļu nerūsējošā tērauda gāzes grils. Ideāls modelis tiem, kas mazas dārza ballītes. Aprīkots ar 3 jaudīgiem galvenajiem degļiem, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Planča ir nerūsejosa tērauda panna (tepan) Japāņu tipa grills.

Cena ar PVN  2020.00 €

Skatīt vairāk

BULL STEER GRILS

Populārais Bull Steer ir 60 cm plats 3 degļu nerūsējošā tērauda gāzes grils. Ideāls modelis tiem, kas mazas dārza ballītes. Aprīkots ar 3 jaudīgiem galvenajiem degļiem, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda.

Cena ar PVN  1700.00 €

Skatīt vairāk

BULL OUTLAW GRILS

Populārais Bull Outlaw ir 76 cm plats 4 degļu nerūsējošā tērauda gāzes grils. Ideāls modelis tiem, kas mazas dārza ballītes. Aprīkots ar 4 jaudīgiem galvenajiem degļiem, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda.

Cena ar PVN  2020.00 € 

Skatīt vairāk

BULL LONESTAR GRILS

Populārais Bull Lonestar ir 76 cm plats 4 degļu nerūsējošā tērauda gāzes grils. Ideāls modelis tiem, kas mazas dārza ballītes. Aprīkots ar 4 jaudīgiem galvenajiem degļiem, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda. 

Cena ar PVN  2400.00 €

Skatīt vairāk

BULL ANGUS GRILS

Mūsu populārākais modelis. Aprīkots ar keramikas aizmugures degli un 4 galvenajiem degļiem, kas ir lieti no nerūsējošā tērauda un tiem ir mūža garantija. Gaļas iesms ar elektromotoru ir iekļauts komplektā.

Cena ar PVN  3000.00 €

Skatīt vairākPIRKT

BULL RENEGADE GRILS

Bull Renegade aprīkots ar keramikas aizmugures degli un 5 galvenajiem degļiem, kas ir lieti no nerūsējošā tērauda un tiem ir mūža garantija..

Cena ar PVN  3000.00 €

Skatīt vairāk

BULL BRAHMA GRILS

Ideāls modelis tiem, kas rīko plašas dārza ballītes. Aprīkots ar keramikas aizmugures degli un 5 galvenajiem degļiem, kas ir lieti no nerūsējošā tērauda un tiem ir mūža garantija. Gaļas iesms ar elektromotoru ir iekļauts komplektā.

Cena ar PVN  4250.00 €

Skatīt vairāk

BULL 
DIABLO GRILS

Ideāls modelis tiem, kas rīko plašas dārza ballītes. Aprīkots ar keramikas aizmugures degli un 6 galvenajiem degļiem, kas ir lieti no nerūsējošā tērauda un tiem ir mūža garantija. Gaļas iesms ar elektromotoru ir iekļauts komplektā.

Cena ar PVN  5080.00 €

Skatīt vairāk

BULL 7 BURNER GRILS

Bull 7 Burner dārza grils ir ideāls modelis tiem, kas rīko plašas dārza ballītes. Aprīkots ar keramikas aizmugures degli un 7 jaudīgiem galvenajiem degļiem, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Gaļas iesms ar elektromotoru ir iekļauts komplektā.

Cena ar PVN  4750.00 €

Skatīt vairākPIRKT

KOKOGĻU GRILS

Bull Bison kokogļu grils ar mūža garantiju

BISON GRILS

Jaunais Bison kokogļu grils ir izveidots, lai nodrošinātu lielāku grillēšanas veiktspēju. Jaunās ventilācijas sistēmas un starplikas funkcijas ļauj labāk kontrolēt temperatūru ar iespēju regulēt skābekļa plūsmu kurtuvē. Tagad jūs varat iestatīt Bull Bison lēnas un zemas temperatūras grilēšanai vai arī pagrieziet temperatūru uz augšu, lai iegūtu steiku mājas kvalitātes šķipsnu uz jūsu steikiem un karbonādēm. Bison Charcoal Cart ir liela primārā grilēšanas zona un nerūsējošā tērauda sānu plaukti, kas nodrošina daudz vietas ēdiena novietošanai abās grila pusēs.

Cena ar PVN  1840.00 €

Skatīt vairāk