BULL PLANCHA DĀRZA GRILS

BULL Plancha dārza grila standarta opcijas

BULL Plancha dārza grila standarta opcijas

 • 3 nerūsējošā tērauda degļi
 • Katram deglim individuāls pjezo aizdedzes sistēma
 • Kopējā grila jauda 13,0 kWh
 • Divkārša pārsegs
 • 304 markas nerūsējošā tērauda 1,6 mm korpuss
 • 50 gadu garantija nerūsējoša tērauda detaļām - korpusam un restēm
 • 5 gadu garantija degļiem
 • Metāla liesmu jaudas regulējamie rokturi
 • Pamata cepjamās restes izmērs 57 x 44 cm
 • Izmēri: Platums x Augstums x Dziļums - 61 x 42 x 64 cm
 • Svars: 59,5 kg

Cena ar PVN  2899.99 €

BULL Plancha grils- āra virtuves sirds un centrs

BULL Plancha grils- āra virtuves sirds un centrs

Mazākais Bull BBQ modelis. Aprīkots ar 3 galvenajiem nerūsējošā tērauda liešanas degļiem. Nerūsējoša tērauda virsma paredzēta olu, pankūku, šķinķa un citu izstrādājumu cepšanai.

Visi mūsu grili ir aprīkoti ar jaudīgiem nerūsējošā tērauda degļiem, kuru garantētais kalpošanas laiks ir vismaz 50 gadi. Tas ir ideāls grils jūsu dārza grila virtuvē brokastošanai ārā.

BULL Plancha - grila ratiņi

BULL Plancha - grila ratiņi

Bull Plancha grila rati - 57 cm platie  3 degļu nerūsējošā tērauda bārbekjū ar infrasarkano staru degli ir vieta, kur pagatavot ēdienu, kā arī lieliski uzglabāt instrumentus un propāna tvertni. Superizturīgie ritentiņi atvieglo grila pārvietošanu jūsu pagalmā ideālā vietā. Bull Plancha ir grils ar plašām ēdiena gatavošanas iespējām un standarta aprīkojumā ietilpst mūža garantija kurtuvei, grilēšanas plāksnei un augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda degļiem.

Bull Plancha grila cena ar ratiņiem (ar PVN) 3792.99 € 

BULL BBQ grilu perfektums kadrā detaļa un risinājumā

Nerūsējošā tērauda grilēšanas režģi

Izturīgi gumijas riteņi

Nerūsējošā tērauda cepamvirsma

Nerusējoša tērauda degļi

BULL BBQ 100% grilēšanas virsma

Reliabull unikālā grillēšanas tehnoloģija

ReliaBull Heat Technology radīja vadošie Kalifornijas Politehniskā institūta inženiertehniskie eksperti, un tas uzlabo siltuma sadalījumu jūsu Bull grilā par 150%. Pārstrādātajā grillēšanas sistēmā (ReliaBull Technology) ir mazākas atveres nerūsējošā grila degļu aizmugurē un pēc tam lielākas atveres degļu priekšpuses virzienā, kur gāze nonāk zem visaugstākā spiediena. 

Dažāda izmēra caurumi palīdz vienmērīgāk izlīdzināt gāzes spiedienu un liesmas visā degļu garumā. Tērauda liesmas ierobežotājiem (vai siltuma vairogiem) ir arī mazākas atveres plākšņu aizmugurē un lielākas atveres priekšā. Jaunā ReliaBull tehnoloģija uzlabo jūsu grila siltuma sadali par 50 procentiem, rada vienmērīgāku grilēšanas virsmu un novērš karstos un aukstos plankumus, lai jūs varētu izmantot visu grilēšanas virsmu. 

ReliaBull ne tikai uzlabo gatavošanas veiktspēju, bet arī vienmērīgāk regulē gāzes spiedienu, tādējādi ietaupot gāzi un naudu! 

Parastā grillēšanas tehnoloģija

Reliabull nodrošina 100% grillēšanas virsmu

Tipiski gāzes grili uzgrilēšanas virsmas rada “aukstos plankumus”. Nozīmē, ka dažreiz līdz 50% gatavošanas virsmas nevar sasniegt nepieciešamo temperatūru, kas ir vairāk nekā puse no grila! Auksti plankumi uz grila neļauj veinmērigi sagatavot ēdienu - daļa apdeg un daļa paliek jēla. Izmantojot Bull BBQ, aukstās vietas ir pagātne!

Reliabull nodrošina 100% grillēšanas virsmu

Reliabull nodrošina 100% grillēšanas virsmu

Reliabull nodrošina 100% grillēšanas virsmu

Izmantojot ReliaBull Heat Technology, jums nekad nebūs jāuztraucas par to, ka jūsu ēdiens tiek pagatavots nevienmērīgi vai dažādu grila temperatūru. Nekad nebūs jāuztraucas par to, ka vienlaikus grilējat tikai pusi no saviem hamburgeriem, jūs varēsiet baudīt visu savu Bull grilu, jo galu galā tieši tāpēc jūs pērkat Bull BBQ grilu!

IZVĒLIES SEV NEPIECIEŠAMO - BULL PRODUKTU,

PAPILDAPRĪKOJUMA, GRILA PIEDERUMU UN 

AKSESUĀRU KATALOGS

 

IZCILAS LIETAS JŪSU DĀRZAM!